کولر اینورتر شارپ

کولر گازی شارپ

 • توضیحات و فروش محصولات شارپ


 • کمپرسور روتاری مقرون به صرفه

 • همانطور که می دانید انرژی تهویه مطبوع بیشتر از سایر لوازم خانگی مصرف می کند ، اما در صورت انتخاب عالمانه می توانید انرژی زیادی را ذخیره کنید.


  خوب است بدانید که این سیستم تهویه مطبوع شارپ 12000 ، 18000 و 24 سوپاپ اکنون در سایت Banet dot com موجود است. علاوه بر این ، Energy Grade A ، با آمپر 12.6A و آمپر 15.9A ، تهویه مطبوع متوسط ​​را مصرف می کند.


  بنابراین می توانید در هر ساعت از شبانه روز از این سیستم تهویه مطبوع ویژه با حداکثر ظرفیت 24000Btu / hr استفاده کنید. بنزین R22 مورد استفاده در کمپرسور دوار Sharp Split از مکانیزم پیشرفته ای بهره می برد که با چرخش حالت باعث کاهش حجم فشار هوا برای افزایش عمر و کارایی موتور می شود. 

 • آنها را موتورهای متغیر اینورتر می نامند. یعنی سرعت موتور بسته به دمای منزل می تواند متغیر باشد.


  کمپرسورهای شارپ با عملکرد اینورتر تا 60٪ در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. کولرهای اینورتر J-TECH شارپ مصرف انرژی کنترل شده دقیق را به صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در انرژی تبدیل می کنند.

 • اینورتر J-TECH تولید SHARP را کنترل می کند تا از سرمایش یکنواخت و یکنواخت اطمینان حاصل شود.

 • کولرهای اسپلیت شارپ از موتورهای DC پرقدرت برای فن های کمپرسور و پنکه در فضای باز استفاده می کنند تا باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری شوند.

 • ویژگی های شارپ

 • اسپلیت اسپلیت و تهویه مطبوع دارای سیستم تصفیه یون خوشه پلاسما با یک سیستم شوینده میکروبی است که بوها را از بین می برد. مدلهای معتدل دارای گاز R410a در کمپرسور با سیستم توربوشارژر و بهبود عملکرد مصرف انرژی هستند.


  سیستم تمیز کردن خودکار ، سیستم خنک کننده فوق العاده سریع ، عملکرد خاموش ، تیغه های ضد فرسایش با سقف مس ، کنترل کننده 15 مرحله ای برای خنک کننده دقیق ، کاهش رطوبت برای حفظ خنک کننده محیطی ، عملکرد MOOD برای انتخاب هوا و حالت های نرم ویژگی های نرم افزار کنترل جدید ساخته شده- در پانل داخلی شارپ برای کاهش چشمگیر زمان خاموش شدن کمپرسور و تهویه مطبوع بهتر.


 • INVERTER ECO Saving Mode

حالت صرفه جویی در حالت ایده آل است وقتی کاربر به خنک کننده حداکثر نیاز ندارد. مدل ECO هزینه های برق را کاهش داده و با کاهش مصرف برق در دو مرحله از انجماد جلوگیری می کند.


عملکرد جت قدرتمند

انتشار هوای سرد سیستم تهویه هوا را به سرعت خنک می کند. پس از فعال کردن حالت جت پاور از طریق توده های دمنده قدرتمند ، هوای خنک و تازه ای را برای خنک کردن سریع خنک کننده مورد نظر شما و آزاد سازی سریع از هوای گرم و مرطوب فراهم می کند. 


گفت: سیستم خنک کننده فقط در 5 دقیقه دمای اتاق را به 5 درجه کاهش می دهد.

عملکرد مکانیسم سم زدایی میکروبی خوشه پلاسما در کولر گازی شارپ
اول ، یون های پلاسما خوشه ای مشابه یون های مثبت و منفی موجود در طبیعت هستند. 


با تخلیه پلاسما ایجاد شده و در هوا آزاد می شود. یون های رادیکال هیدروکسید (OH) به سادگی در سطح قارچ ها و ویروس ها در هوا اکسیده می شوند. این رادیکال ها به سرعت تجزیه و تجزیه پروتئین ها به هیدروژن می شوند. 


سرانجام ، رادیکال های هیدروکسید ترکیب می شوند تا یک مولکول آب تشکیل دهند که به هوا بازگردد. • تهویه مطبوع داخلی و خارجی را با کولر نهایی تجربه کنید. خوشبختانه در ایران فروش تهویه مطبوع در تابستان و زمستان رو به افزایش است.


 • یک تابستان سرگرم کننده و همچنین یک زمستان گرم داشته باشید. در این پست یک برند کولر را به همراه قابلیت های آن برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

 • تهویه هوا در انواع مختلفی تولید می شود. کولرهای دیواری تقسیم ، کولرهای پنجره ، کولرهای گازی مستقل و قابل حمل. هر یک از این دستگاه های ارزشمند دارای ویژگی ها و ویژگی های مختلفی هستند.


  هر یک از این دستگاه های کرایوژنیک و گرمازا ، در بین مارک ها ، ظرفیت های مختلفی برای اندازه گیری ها و مکان های مختلف دارند.

 • در زیر مرجع تهویه مطبوع نام تجاری SHARP با کیفیت خوب است.

 • شکاف های دیواری شارپ با ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 و 24000 تولید و روانه بازار می شوند. هریک از این ظرفیت ها برای مناطق خاص مناسب است.


 • مدل AY-AP9KR با ظرفیت 9000 تولید می شود. دوستان عزیز ، لطفا به لینک زیر به این صفحه خانگی با کیفیت مراجعه کنید و عکس های کامل و مشخصات این تقسیم دیواری را ببینید.